Zoeken
- Motorhelmen Opruiming
- Motorkleding Textiel Opruiming
- Quad-Trial Vrijetijdsbroeken
- Raceoveralls Heren Opruiming
- Combipakken Heren Opruiming
- Leren Motorbroeken Heren Opruiming
- Leren Motorjacks Heren Opruiming
- Junior Raceoveralls Opruiming
- Leren Motorbroeken Dames Opruiming
- Leren Motorjacks Dames Opruiming
- Combipakken Dames Opruiming
- Raceoveralls Dames Opruiming
- Motorlaarzen Race Sport en Tour
- Motorhandschoenen race, zomer en winter
- Sport Onderkleding
- Bagage
- Knee Sliders-Rugbeschermer
- "Snuffelrek" Regenkleding
Stylmartin Navigator Waterdichte Tour Motorlaars van mooi leer
Stylmartin Navigator Waterdichte Tourlaarzen
Italiaans design
Deze mooie klassieke Italiaanse motor tourlaarzen van Stylmartin, vallen op door het gebruik van het mooie leer, ze zijn voorzien van een waterdicht ademend membraan. Het membraan loopt tot aan de bovenkant van de laars, verder dan de rits lang is. Dat zie je niet vaak het is dan ook moeilijker te produceren. De Navigator motorlaars heeft een olie- en benzinebestendige rubber anti-slip zool en uitneembaar anatomisch voetbed. De Navigator laars is meer beschermend dan een korte laars of schoen doordat hij langer is en op je scheenbeen valt. De laars heeft een heeft een stevige kap met padding aan het scheenbeen, en enkel bescherming aan binnen en buitenzijde van de voet. Ook is de Navigator van Style Martin voorzien van een lederen schakelstuk.
Gerelateerde producten
Booster, Reivo of Reivo Pro. Een voordelige leren tour motorlaars voor dames en heren. Voorzien van waterdicht en ademend membraan, anti-slip rubberzool, YKK rits en alle benodigde versterking en bescherming.
Meer info »
€99,95
Forma Avenue. motorlaarzen gemaakt van Leer en onderhoudsvrij synthetisch microvezel kunstleer. Voordelig, comfortabel en waterdicht. Met een vervangbaar anti-bacterieel voetbed.
MJK Leathers