Zoeken
- Motorkleding Textiel
- Combipakken Heren
- Leren Motorbroeken Heren
- Leren Motorjacks Heren
- Junior Raceoveralls
- Leren Motorbroeken Dames
- Leren Motorjacks Dames
- Combipakken Dames
- Raceoveralls Dames Opruiming
- Motorlaarzen Race Sport en Tour
- Motorhandschoenen race, zomer en winter
- Sport Onderkleding
- Bagage
- Knee Sliders-Rugbeschermer
- "Snuffelrek" Regenkleding
Racer Montana Voordelige Waterdichte Motorhandschoenen voor de Winter
Racer Montana Voordelige Motorhandschoenen voor de Herfst of Winter
Warme Waterdichte Winterhandschoenen
De Montana van Racer, Een mooie waterdichte, ademende herfst/winterhandschoen met een goede pasvorm. Montana is gemaakt uit leer en textiel (ongeveer 50/50) en heeft een leren binnenhand en vingers en een textiel bovenhand. De pasvorm bij is perfect voor niet al te korte vingers!
Comfortabele voering
De comfortabele voering houdt de warmte vast en het ademend membraan maakt deze motorhandschoen wind- en waterdicht.
De schacht is niet al te dik zodat ze gemakkelijk in de mouw te dragen zijn, op deze manier loopt de regen vanaf de mouw over de handschoen weg. De Montana is voorzien van een polsbandsluiting met klittenband, en heeft veel reflectie zowel op de vingers als op de bovenhand.
Maat S t/m XXXL
Gerelateerde producten
Opruiming. Maat S en 3XL. Waterdichte winterhandschoen van Durylon en Pittards leer met warme Thermolite en Isofur voering. Ademend Raintex membraan, R.I.S.C. knokkelbescherming, screencleaner en Touchtip voor gps-en smartphone.
MJK Leathers