Zoeken
- Motorkleding Textiel
- Combipakken Heren
- Leren Motorbroeken Heren
- Leren Motorjacks Heren
- Junior Raceoveralls
- Leren Motorbroeken Dames
- Leren Motorjacks Dames
- Combipakken Dames
- Raceoveralls Dames Opruiming
- Motorlaarzen Race Sport en Tour
- Motorhandschoenen race, zomer en winter
- Sport Onderkleding
- Bagage
- Knee Sliders-Rugbeschermer
- "Snuffelrek" Regenkleding
MJK Leathers Italy Leren Motorjack
MJK Italy Leren Motorjack
Deze leren motorjas is op voorraad in maat 62
Of je er nu mee staat, loopt of motor rijdt, dit jack staat je geweldig
Deze MJK motorjas is in kleur naar keuze in alle confectiematen of perfect op jou maat gemaakt op bestelling leverbaar.
Gerelateerde producten
Sportieve, zwarte leren MJK motorbroek met slidervelours en CE protectie. Deze broeken zijn beschikbaar in alle confectiematen en in twee lengtematen. Deze sportieve motorbroek kan als nodig ook op maat gemaakt worden.
Meer info »
€579,00
Sportieve, zwarte leren MJK motorbroek. Deze broeken hebben een zeer goede pasvorm en zijn beschikbaar in confectiematen en in twee lengtematen. Ook als op maat gemaakte motorbroek te leveren.
Meer info »
€579,00
MJK Chestwrap. Windstopper. Bij 13°C te koud om motor te rijden? Niet met de MJK ChestWrap. Ontwikkeld door MJK Leathers na een test tijdens een van de motor ritten bij 13º C. Kan eenvoudig gemonteerd in elke bestaand of nieuw te maken motorpak.
Meer info »
€32,95
MJK Leathers