Zoeken
- Motorhelmen
- Motorkleding Textiel
- Quad-Trial Vrijetijdsbroeken
- Raceoveralls Heren Opruiming
- Combipakken Heren Opruiming
- Leren Motorbroeken Heren Opruiming
- Leren Motorjacks Heren Opruiming
- Junior Raceoveralls Opruiming
- Leren Motorbroeken Dames Opruiming
- Leren Motorjacks Dames Opruiming
- Combipakken Dames Opruiming
- Raceoveralls Dames Opruiming
- Motorlaarzen Race Sport en Tour
- Motorhandschoenen race, zomer en winter
- Sport Onderkleding
- Bagage
- Knee Sliders-Rugbeschermer
- "Snuffelrek" Regenkleding
Macna Moon Zomer Motorhandschoenen Dames
Macna Moon Zomerhandschoen Dames
Leren motorhandschoenen voor de zomer
De Moon van Macna is een klassieke motorhandschoen speciaal voor dames. Deze zeer comfortabele zomerhandschoen is gemaakt van zacht geitenleer, de voering bestaat uit Bemberg textiel. Dankzij de lange schacht valt de handschoen ver in de mouw voor een goede afsluiting. De bescherming bestaat uit een semi-harde knokkelprotector en Pittards leer op de handpalm. De handschoen sluit aan de pols met drukknoopjes en een comfortabel 30° polsbandjemet klittebandsluiting.
Gerelateerde producten
Macna Misty. Dames tour-motorhandschoenen voor de zomer, gemaakt van sterk, soepel geitenleer. Met voorgevormde knokkelbescherming onder het leer. Polsbandje met klittebandsluiting. Met Touchtip voor bediening smartphone.
Macna Sun.Tourhandschoen. Geitenleren motorhandschoenen voor dames voorzien van voorgevormde knokkelbescherming. Maat M.
MJK Leathers