Zoeken
- Motorhelmen
- Motorkleding Textiel
- Quad-Trial Vrijetijdsbroeken
- Raceoveralls Heren Opruiming
- Combipakken Heren Opruiming
- Leren Motorbroeken Heren Opruiming
- Leren Motorjacks Heren Opruiming
- Junior Raceoveralls Opruiming
- Leren Motorbroeken Dames Opruiming
- Leren Motorjacks Dames Opruiming
- Combipakken Dames Opruiming
- Raceoveralls Dames Opruiming
- Motorlaarzen Race Sport en Tour
- Motorhandschoenen race, zomer en winter
- Sport Onderkleding
- Bagage
- Knee Sliders-Rugbeschermer
- "Snuffelrek" Regenkleding
Held Tropic 2 Zomer Doorwaai Motorjas Dames en Heren
Held Tropic 2 Doorwaai Zomer Motorjas
Damesmaat DS t/m DXXXL - Herenmaat S t/m 5XL
Zoals de naam al suggereert, de Tropic 2 doorwaai jas van Held is speciaal ontworpen voor motorrijden op de warmere dagen of in een tropische klimaat. Met maar één doel, je koel én fris en veilig te houden op de motor, dat is alles. Gaat het regenen dan wordt je nat! Dus zonder ingebouwd regenjasje zoals het doorwaaijasje van Racer wel heeft.
- Verbindingsrits
- Soft-Protektoren op schouder en elleboog (EN 1621-1)
- Rugbeschermer voorbereid
- Reflectie inzetten
- Zacht gevoerde kraag
- Lucht doorlatende Mesh inzetten op borst, rug en armen
- Mouwwijdte verstelbaar
- 2 Binnenzakken
- 2 Buitenzakken
- Ademende Mesh binnenvoering
Buiten materiaal
- HEROS®-TEC-Textiel 600 D
Leverbaar in herenmaten S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
en damesmaten DS, DM, DL, DXL, DXXL, D3XL
Gerelateerde producten
Racer Fluo-Rain jacket. Voor dames en heren, van maat XS t/m de super grote maat 8XL!
Goed zichtbaar op de motor met dit waterdicht, fluorescerend regenjack voorzien van reflectie strips. 100% waterdicht.
Meer info »
€56,90
Racer Fluo Rainpants. Waterdichte lichtgewicht regenbroek voorzien van reflectie strepen.
Meer info »
€34,90
Cool 2 of Air System. Doorwaai motorjas van textiel voor heren, ook in grote maten. Compleet met fluorescent regenjack dat je altijd bij je hebt omdat het in een zak op de rug van deze verkoelende jas is aangebracht. Maat S t/m 10XL.
Meer info »
€134,90
Racer Cool 2. Doorwaai motorbroek. Ook bij hogere temperaturen is het comfortabel motorrijden met de verkoelende motorbroek van Racer. Leverbaar van maat S t/m de grote maat 10XL, korte maten t/m 6XL. Bijpassende doorwaai motorjas ook in grote maten.
Meer info »
€99,90
Racer Cool 2. Doorwaai motor kleding. Comfortabel motorrijden ook bij hogere temperaturen met deze verkoelende motorbroek speciaal voor dames. Dames doorwaai kleding leverbaar in kleine en grote maten, maat S t/m 5XL.
Verkoelende doorwaai motorkleding. Racer Cool 2. motorjas voor dames. Maat S t/m 5XL. Nu ook speciaal voor de grote maat. Compleet met fluorescent regenjack .Doorwaai motorkleding onmisbaar bij warm weer!
Meer info »
€134,90
D3O lichtgewicht rugbeschermer in twee maten. Voor superieure schokdempende bescherming. CE goedgekeurde Level 1 backprotector, EN1621-2 2014.
Meer info »
€39,90
MJK Leathers