Zoeken
- Motorkleding Textiel
- Kevlar Motorjeans Heren / Dames
- Raceoveralls Heren
- Combipakken Heren
- Leren Motorbroeken Heren
- Leren Motorjacks Heren
- Junior Raceoveralls
- Leren Motorbroeken Dames
- Leren Motorjacks Dames
- Combipakken Dames
- Raceoveralls Dames Opruiming
- Motorlaarzen Race Sport en Tour
- Motorhandschoenen race, zomer en winter
- Sport Onderkleding
- Bagage
- Knee Sliders-Rugbeschermer
- "Snuffelrek" Regenkleding
MJK Leathers Brands Hatch Leren Motor Raceoverall Heren

MJK Brands Hatch MJK Motorpak
De prijs van een motorpak op maat
De prijs voor een Brands Hatch motor raceoverall volledig op maat gemaakt is € 1902,00. In geval de omvang van het lichaam ergens boven 128 cm is, dan wordt de maatwerkprijs voor deze raceoverall €1983,00. Dit is om meergebruik van materiaal goed te maken. Jouw maat ligt dan al wel boven maat 64! Eendelige motorpakken kunnen ook als tweedelig combipak gemaakt worden voor een meerprijs van € 80,00.
Kies je kleur
Je kan je eigen kleurencombinaties samen stellen, je kiest dan uit ons uitgebreide kleuren pallet.
Gerelateerde producten
Opheffingsuitverkoop, maat 52/50. Kom maar passen, en merk hoe goed zo'n standaardmaat van MJK Leathers je past!
Kom maar passen! De laatste MJK Ascari in maat 54/52. Voor meer dan 20 jaar motorplezier en ultime bescherming op de motor.
Er is er maar één van, maat 52/50. In een kwaliteit die vroeger zo gewoon was. Circuitbestendig of gewoon voor op de weg met je sportieve Kawasaki. Een juweeltje! Passen? Kom snel!
MJK Chestwrap. Windstopper en Warmteisolator. Bij 13°C te koud om motor te rijden? Niet met de MJK ChestWrap. Ontwikkeld door MJK Leathers na een test tijdens een van de motor ritten bij 13º C Kan eenvoudig gemonteerd worden in elke bestaand of nieuw te
Meer info »
€32,95
MJK Leathers