- Motorkleding Textiel
- Kevlar Motorjeans Heren / Dames
- Raceoveralls Heren
- Combipakken Heren
- Leren Motorbroeken Heren
- Leren Motorjacks Heren
- Junior Raceoveralls
- Leren Motorbroeken Dames
- Leren Motorjacks Dames
- Combipakken Dames
- Raceoveralls Dames Opruiming
- Motorlaarzen Race Sport en Tour
- Motorhandschoenen race, zomer en winter
- Sport Onderkleding
- Bagage
- Knee Sliders-Rugbeschermer
- "Snuffelrek" Regenkleding
MJK Leathers Albacete Leren Motorjack
MJK Albacete Leren Motorjack
Voor wie van een leren motorjack in kleur houdt
Albacete MJK motorjack, hier in zwart-rood-wit, maar in zwart-kawa-wit is het ook een plaatje. Of gewoon uitgevoerd in zwart leer. Nou ja gewoon... een MJK motorjack is altijd speciaal, verzin het maar.
Sportief uitgevoerd en natuurlijk voorzien van CE-protectie EN 1621 1 2012 of level 2 als je wilt. Sierstiksels onder aan de rugband. Verstelbaar op de heup. Kan ook uitgevoerd worden met ventilatieritsen.
Elk MJK leren motorjack is voorzien van een bevestiging voor een optionele MJK Chestwrap, deze houdt je lekker warm, de wind komt immers altijd van voren op de motor.
Ieder MJK leren motorjack is leverbaar in de maten 44 tot en met 70 voor heren, maar is ook op maat te maken, voor lange, korte, grote en kleine mannen (en vrouwen).
Zo'n leren motorjack koop je voor jaren en jaren, door de uitstekende kwaliteit van het rundsleder wat wij gebruiken, de Japanse YKK ritssluitingen, het geselecteerde garen waarmee alle delen verbonden worden, de manier waarop de naden gestikt zijn, de sterke en comfortabele voering, de algehele pasvorm en afwerking, dit alles opgedaan met meer dan 40 jaar know-how in het maken van leren motorkleding.
Garantie
Goede garantie is bij ons gegarandeerd, wij geven ook garantie op het maatwerk.